Радио Милева

По операцијата на желудникот Инди се врати во форма – пејачка е жив оган (фото)

По операцијата на желудникот Инди се врати во форма – пејачка е жив оган (фото)
фото:принтскрин/индира арадиновиќ

Индира Арадиновиќ -Инди неодамна имаше комплицирана операција за намалување на желудникот. Таа сега се фотографираше и ја покажа новата линија.

Инди вешто ја покрила лузната на стомакот, истакнувајќи ги градите и нозете.

-Постојат две врсти на жени…Јас и сите останати… Пишува Инди во описот на објавата.

 

View this post on Instagram

 

Postoje dve vrste žena… Ja i sve ostale…

A post shared by INDY_ARA (@indy_ara_indira) on

Пејачката успешно се опорави од операцијата, а во коментарите нејзините обожаватели оставија само позитивни коментари и ја нарекоа „жив оган“.

Останати вести од Радио Милева