Радио Милева

По операцијата, Драган Стојковиќ Босанац се врати на снимањата на „Ѕвездите на Гранд“

По операцијата, Драган Стојковиќ Босанац се врати на снимањата на „Ѕвездите на Гранд“
фото: Принтскрин/прва

Драган Стојковиќ Босанац поради операција на срцето беше отсутен од снимањата на „Ѕвездите на Гранд“, поточно тој учествуваше од својот стан.

Меѓутоа, по неколку емисии, Босанац вчера се врати на снимањата во студиото на продукцијата.

фото: принтскрин/прва

Новинарите го пречекале пред „Гранд“ а кога сакале да му постават прашање, тој бил многу краток и само порачал:

„Довидување“, пренесува курир.рс

За потсетување, оваа година членовите на жирито се и ментори, па така секој член има одреден број на кандидати кои ги подготвува.

Останати вести од Радио Милева