Радио Милева
таа со видео - тој со видео

По емотивното видео на Карлеуша на настапот на МАЦ и Врањеш реши да покаже заби, па возврати со видео (ВИДЕО)

По емотивното видео на Карлеуша на настапот на МАЦ и Врањеш реши да покаже заби, па возврати со видео (ВИДЕО)

Откако Јелена Карлеуша на доделувањето на МАЦ наградите за прв пат застана на сцена  по порнографскиот скандал и испрати јасна порака дека „таа нема да биде жртва, туку хероина на својот живот“, фудбалерот Огњен Врањеш, возрати со суптилна порака и видео до пејачката преку Инстаграм.

Зошто кога бродот тоне, секогаш први бегаат глувците,а капетаните искусни, на другите ќе мислат“ – напишал босанскиот фудбалер во постот.

Покрај неа, тој снимил и кусовидео од теретаната, во кое покрај тоа што Врањеш одлучил да покаже колку е и тој силен, сервира провокацијата со која и натаму ја „пецка“ пејачката.

Имено, во позадина, се слуша песната “Чевли“, која зборува за неверство.

Поради тебе, оној со кого живеам, ми ги крие чевлите“… вели стихот од песната.