Радио Милева

По Александра Пријовиќ, таа е новата снаа? Помалиот син на Лепа Брена ја покажа девојката (фото)

По Александра Пријовиќ, таа е новата снаа? Помалиот син на Лепа Брена ја покажа девојката (фото)
фото: инстаграм

Помалиот син на Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ не сака премногу да се експонира во јавност и да открива детали за својот приватен живот.

Меѓутоа, Виктор сега направи исклучок и ја покажа својата нова девојка така што објави заедничка фотографија на социјлните мрежи.

фото: Немања Николиќ

Новата снаа на Брена е Сандра Миљаковиќ, а заедно со Виктор се појавиле на настап на Стефан Живојиновиќ.

фото: Принтскрин/инстаграм

Таа е студентка по српски јазик и книжевност, а професионално се занимава и со шминкање.

фото: принтскрин/инстаграм

Сандра е позната на јавноста по тоа што неодамна се појави во еден спот.

Како ќе реагира мама Брена кога ќе дознае за новата снаа и дали таа ќе биде следна која ќе влезе во семејството Живојиновиќ останува да видиме.

Останати вести од Радио Милева