Радио Милева

Плејбој објави уште една експлицитна фотографија од Памела Андерсон (фото 18 +)

Плејбој објави уште една експлицитна фотографија од Памела Андерсон (фото 18 +)
фото: Профимедиа

Официјалниот „Инстаграм“ профил на „Плејбој“   е рај за неговите 8 милиони следебеници кои секојдневно може да видат разни фотографии.

Екипата која го одржува овој профил редовно објавува ретро фотографи од разголените убавици кои ги краселе нивните страници, па таму можат да се начекаат најубавите жени на светот ’60-те години, па наваму, во разголени и експлицитни изданија.

фото: Профимедиа

Но, посебно внимание привлекуваат објавите од фотографиите на Памела Андерсон. Имено, „Плејбој“ вчера објави фотографија од 2016 година на која Памела позира гола со високи потпетици и луле во устата. За краток период фотографијата доби над 85 000 лајкови.

Фотографијата може да ја погледнете тука.

Останати вести од Радио Милева