Радио Милева
Дали ова е крај?

Планираа брак и семејство: Слобa Радановиќ ја раскина врската со Јелена Ѓуричанин?!

Планираа брак и семејство: Слобa Радановиќ ја раскина врската со Јелена Ѓуричанин?!
фото:слоба јелена/фанпејџ/инстаграм

Пејачот Слоба Радановиќ наводно ја раскинал емотивната врска со Јелена Ѓуричанин, со која планираше брак и семејство.

Слоба ја отследи Јелена од социјалната мрежа Инстаграм, и ги избриша сите нивни заеднички фотографии, пишува Пинк.рс, и ова не е првпат да се појават гласини за љубовниот бродолом на овој пар.

Пејачот и Јелена досега не се огласија по овој повод.

Да потсетиме, Јелена и Слоба ја започнаа својата врска во 2019 година, откако Радановиќ официјално се разведе од поранешната сопруга Кија Коцкар. Јелена зад себе има и еден брак, од кој има два сина.

Останати вести од Радио Милева