Радио Милева

„Перфектно слим“: Аделина Тахири во тигрести монокини покажа со што располага (фото)

„Перфектно слим“: Аделина Тахири во тигрести монокини покажа со што располага (фото)
фото:аделина тахири,инстаграм/принтскрин

Периодот по бременоста и породувањето е вистински предизвик за секоја жена да го врати своето тело како претходно или можеби во уште подобра форма.

Пејачката Аделина Тахири Марков се породи пред речиси две години ама таа е од оние среќнички што и по породувањето изгледаше како да не родила.

фото:аделина тахири/инстаграм/принтскрин

Сега за старт на летото, атрактивната мама Аделина се соблече во тигрест костим за капење чиј модел совршено ја нагласи нејзината како што вели таа „перфектна силм“ форма.

А кога си задоволен од себе, тогаш самодовербата е на завидно ниво.

фото:аделина тахири/инстаграм/принтскрин

Кај Аделина тоа е евидентно! Навистина ултра секси, нема што!

Останати вести од Радио Милева