Радио Милева
самовила Софиа

Пере од Нокаут објави нова фотографија од наследничката и покажа колку потпораснала ќеркичката Софиа

Пере од Нокаут објави нова фотографија од наследничката и покажа колку потпораснала ќеркичката Софиа
фото: принтскрин/инстаграм/пере нокаут

Пејачот Никола Перевски, Пере од Нокаут при крајот на ноември стана татко по трети пат.

Тој на социјалните мрежи понекогаш знае да сподели некоја фотографија со најмалата наследничка и да покажа како го поминуваат времето заедно.

Така Пере и Софиа неодамна беа на првата заедничка прошетка низ центарот на Скопје, а гордиот татко не можеше да не одолее да го забележи овој момент со неколку фотографии кои ги сподели на социјалните мрежи.

фото: принтскрин/инстаграм/пере нокаут

Овој пат Пере објави нова фотографија од малата Софиа и покажа колку потпораснала наследничката.

„Самовилата Софиа“ напиша тој покрај фотографијата.

фото: принтскрин/инстаграм/пере нокаут

Инаку, Пере од првиот брак веќе ги имаат ќерките Михаела (21) и помалата ќерка Каја (13).

Останати вести од Радио Милева