Радио Милева
стриптиз шоу...

Пејачката во „Ѕвездите на Гранд“ му сврте грб на жирито, па го сметна фустанчето од себе и остана само по боди! (ВИДЕО)

Пејачката во „Ѕвездите на Гранд“ му сврте грб на жирито, па го сметна фустанчето од себе и остана само по боди! (ВИДЕО)

Невена Петрониќ од екипата на Ѓорѓе Давид која се претстави на сцената на „Sвездите на Гранд“ и покрај големиот труд и провокативниот стајлинг, едвај мина во баражот. Таа привлече посебно внимание кога го сврте грбот кон жирито пред да ја изведе втората песна, го одврза здолништето и го фрли, и остана само во боди.

“Кога видов дека ќе те испрати дома, додадов еден глас заради песна што беше прилично добра, ама не и втората. Ми беше жал да си одиш дома“ – и рече Ана.

„Умрена си  од страв, но те молам прибери се и кога ќе ја пееш втората песна ‘растури’. Биди истиот оној ѕвер кој беше на пробите“ –  искоментира задоволниот ментор Ѓорѓе Давид, кој и влеа надеж на младата натпреварувачка за понатамошното натпреварување во шоуто.

Погледнете го „стриптиз“ моментот на младата пејачка на 1:33:30 во видото во продолжение:

 

 

 

 

 

Останати вести од Радио Милева