Радио Милева
„Секси господарка“

Пејачката уште еднаш покажа какво тело Селма има – мажите полудеа (фото)

Пејачката уште еднаш покажа какво тело Селма има – мажите полудеа (фото)
фото:инсатграм/принтскрин/селма бајрами

Години по хитот „Какво тел Селма има“,пејачката Селма Бајрами го оправдува насловот на нејзината песна.

Оваа пејачка е една од најзгодните на српската естрадата и нема проблем да покаже какви атрибути има.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Selma Bajrami (@selmabajrami.star)

Мажите едноставно лудуваат по нејзиното тело, а не се двоумат да и испраќаат комплименти, непристојни понуди, но и најжешки желби на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Selma Bajrami (@selmabajrami.star)

Откако Селма објави фотографија во бикини издание, под објавата се редеа коментари, дека е господарка.

Селма очигледно ги буди најскриените фантазии на посилниот пол, па многумина од нив не можат да останат воздржани.

Останати вести од Радио Милева