Радио Милева

Пејачката имала сообраќајна несреќа на пат кон студиото на „Ѕвездите на Гранд“

Пејачката имала сообраќајна несреќа на пат кон студиото на „Ѕвездите на Гранд“
фото: Инстаграм/звездегранда

Пejaчката Гоца Лазараевиќ била на пат до студиото на „Ѕвездите на Гранд“ каде што беше гост – ментор кога автомобил зад неа удрил во нејзиниот автобмобил.

„Од чиста мира, жената сврте и ме удри. Тоа се случи пред самиот семафор. Кога пристигна на семаферот се сети дека сака да сврти десно“ вели Гоца за „Гранд онлајн“

фото: рас србија

Таа објаснува доколку би повикала полиција ќе задоцни на снимање и ќе заврши емисијата, па затоа ја пуштила жената да помине неказнато.

Гоца најнормално завршила со снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ затоа што немала телесни повреди.

Потсетуваме, ова не е првпат пејачката да има незгоди во сообраќајна несреќа.

Останати вести од Радио Милева