Радио Милева

Папарацо: Вака се разладува Јелена Спенџарска на високи температури (фото)

Папарацо: Вака се разладува Јелена Спенџарска на високи температури (фото)
фото: принтскрин/инстаграм/јеленаспенџарска

Иако летото официјално се уште не пристигнало, времето надвор знае да ја достигне висока температура и да биде топло.

Така, многу јавни личности веќе ја отворија летната сезона, па некои го искористија топлото време за да се соблечат во бикини и да се разладат.

Некои од нив го искориситја топлото време и неработените денови за да спојат за викенд и заминат надвор  од Македонија или пак некаде во нашите краиште.

Водителката Јелена Спенџарска овој викенд го искористи да одмара во еден скопски хотел и да се разлади на топлото време.

Имено, Спенџарска го искористи неделното попладне за да ужива во базенот на еден скопски хотел, а друштво и правеше една нејзина другарка.

фото: вистина

фото: вистина.мк

Имено, Спенџарска на својот „Инстаграм“ објави и фотографии од неделното уживање, па нема сомнеж дека водителката максимално го искористила слободното време.

Веруваме дека Јелена ги наполнила батериите за новата работна недела и дека се вратила на работните обврски со полна пареа.

Останати вести од Радио Милева