Радио Милева
невидени снимки

Папарацо: Вака Ражнатовиќ се подготвуваа за првиот роденден на Жељко (видео)

Папарацо: Вака Ражнатовиќ се подготвуваа за првиот роденден на Жељко (видео)
фото: принтскрин/јутуб

Семејството Ражнатовиќ неодамна го прослави 1иот роденден на Жељко, е екипата на „Папарацо лов“ сега објави снимки за тоа семејството се подготвуваше пред големата прослава.

Имено, екипата на „Папарацо лов“ го следеше популарното семејство. Прве беше Богдана Ражнатовиќ која замина на фризер, а потоа и останатите членови од Ражнатовиќ.

фото: принтскрин/папарацо лов

Цеца се појавила пред вилата, се поздравила со луѓето кои биле таму, па заминала во салон.

фото: принтскрин/папарацо лов

Потоа, се појавил и момчето на Цеца, Богдан Срејовиќ во друштво на неговата ќерка.

фото: принтскрин/папарацо лов

Инаку, по повод 1иот роденден на Жељко беше организирана прослава во еден ресторан, а на истата присуствуваа и голем број на познати личности.

Останати вести од Радио Милева