Радио Милева

Папарацо: Катарина Ивановска фатена среде Скопје без грам шминка и во опуштено издание (фото)

Папарацо: Катарина Ивановска фатена среде Скопје без грам шминка и во опуштено издание (фото)

Македонскиот модел Катарина Ивановска ужива во својата втора бремност и наскоро повторно ќе стане мајка.

Моделот го искористи летниот период за да ужива на неколку егзотични дестинации од каде редовно објавуваше по некоја фотофрафија.

Откако ги наполни батериите на плажа, таа се врати на своите секојдневни активности кои секако вклучуваат и прошетки со синчето Вања.

Имено, успеавме да ја фотографираме манекенката по шорцевци  и маичка, односно ноншаланта и опуштена комбинација во каква ретко ја гледаме.  Ваква згодна мама во било какво стилско издание, е тешко да не се забележи.

 

 

Останати вести од Радио Милева