Радио Милева

Папарацо фотографии на море од Емина и турскиот милијардер: Пејачката не се двои од богаташот (фото)

Папарацо фотографии на море од Емина и турскиот милијардер: Пејачката не се двои од богаташот (фото)
фото:дамир дервишагиќ,инстаграм

Емина Јаховиќ замина на летен одмор со избраникот Садетин Саран, но тие не беа во можност да избегаат од папараците кои ги следат во чекор.

Емина и Садетин моментално се наоѓаат во Бодрум и се фотографирани од турските медиуми додека уживаат во водените активности.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MAGAZİN KUŞAĞI (@magazinkusagi) on

Она што веднаш го привлекува вниманието е насмевката на пејачката и за заљубените погледи кон турскиот милијардер.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by medyamagazin (@medya.magazin) on

Ова е прв пат по подолго време Емина да биде фотографирана во костим за капење, а се одлучила за едноделен модел.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Şamdan Plus (@samdanplus) on

Птсетување, Емина и Садетин неодамна ја обновија својата врска по кратката пауза, а пејачката потврди дека е исполнета емотивно.

Останати вести од Радио Милева