Радио Милева

Папараците ја следеа Богдана Ражнатовиќ која дојде кај свекрвата Цеца во Белград – новопечената мама е ултра згодна (видео)

Папараците ја следеа Богдана Ражнатовиќ која дојде кај свекрвата Цеца во Белград – новопечената мама е ултра згодна (видео)
фото:јутјуб/принтскрин/папарацо лов

Вељко Ражнатовиќ и неговата сопруга Богдана се разделија кога дознаа дека тој е позитивен на коронавирусот.

Сепак, кога доби негативни резултати, тие веднаш се споија, а сега екипата на „Папарацо Лов“ ги сними заедно во Белград пред семејниот дом на Дедиње.

Богдана го возела нејзиниот сопруг на тренинг, а од снимките може да се види дека е ултра секси мама.

фото:јутјуб/принтскрин/папарацо лов

По некое време, таа се врати за него, а потоа, како што тврди екипата на „Папарацо Лов“, тие се упатиле повторно кон Тител.

Погледнете како сето тоа изгледаше во видеото:

Останати вести од Радио Милева