Радио Милева

Паника во „Задруга“: Тара Симов, девојката која беше со Спејко, повторно се онесвести, овој пат глетката е загрижувачка (видео)

Паника во „Задруга“: Тара Симов, девојката која беше со Спејко, повторно се онесвести, овој пат глетката е загрижувачка (видео)
фото:принтскрин/јутјуб/задруга

Откако се појави на „Задуговизија“, Тара Симов замина во тоалет со Матеј Матијевиќ и никој не очекуваше дека ќе следи шокантна сцена.

Поточно, Тара едвај можеше да издржи да стои на нозете и се онесвести во бањата. Матеј ја крена од подот и се обиде да ја освести.

Тој ја однесе Тара под туш за да ја разбуди, а подоцна и беше пружена и медицинска помош.

Инаку, на Тара веќе досега неколкупати и се слоши, па беше изнесена од имотот, а се наведуваше дека причината за губењето свет е тоа што Тара се изгладнува.

Останати вести од Радио Милева