Радио Милева

Паднаа тешки навреди меѓу Дара Бубамара и Вики Миљковиќ во „Ѕвездите на Гранд“

Паднаа тешки навреди меѓу Дара Бубамара и Вики Миљковиќ во „Ѕвездите на Гранд“
фото: принтскрин

Во последната емисија на „Ѕвездите на Гранд“,  гост – ментор беше Дара Бубамара која е позната дека нема влакна на јазикот.

Вики Миљковиќ додека го коментираше кандидатот на Дара истакна дека не е способен за на сцена, а Бубамара не не и преќута, па и врати.

„Имаше нешто што беше убаво и добро, но како да беше неспособен на сцена, имаше и некои грешки. Беше несигурен“ изјави Вики, па веднаш следуваше рекација од Дара.

фото: принтскрин/јутуб

„А ти си многу способна на сцена, па можеш да кажеш“ изјави пејачката.

Миљковиќ веднаш покажа дека нема намера да навлегува во конфликт.

„Тоа е тотално неважно“ изјави Вики низ насмевка.

фото: принтскрин/јутуб

Овој кандидат помина во бараж, но не помина во следниот круг.