Радио Милева

Оваа згодна Русинка е снаа на пејачката Индира Радиќ (фото)

Оваа згодна Русинка е снаа на пејачката Индира Радиќ (фото)
фото: Принтскрин/инстаграм/индирарадиќ

Пејачката Индира Радиќ има многу причини да биде среќна и на приватен план.

Имено, таа го има својот талентиран син Северин Радиќ кој и ги пишува песните.

фото: синот на индира радиќ/јутуб

Северин се ожени со презгодна Русинка, Елина, со која го има синот Михаил.

Индира неколку пати досега истакна дека е пресреќена со изборот на Северин и дека со со својата снаа имаат преубав однос.

фото: инстаграм

Многумина тврдат дека тие двете личат, што мислите вие?

Останати вести од Радио Милева