Радио Милева

Ова ретко се случува: Милица Тодоровиќ се соблече во бикини, па ги покажа своите секси атрибути

Ова ретко се случува: Милица Тодоровиќ се соблече во бикини, па ги покажа своите секси атрибути
фото: ата имагес

Фановите на Милица Тодоровиќ доживеа и таа да се соблече во бикини ова лето и да ги покаже своите атрибути.

Милица моментално ужива на Хрватското приморје каде што има и настапи

Освен времето за да настапува, таа го користи и да ужива на Јадранот, па позираше на балконот во црно бикини и црна наметка за на плажа.

фото: Принтскрин/инстаграм/милицатодоровиќ

Со оваа фотографија Тодоровиќ ја разбуди машката фантазија и ги покажа своите атрибути.

За потсетување, Милица неодамна истакна дека е на режим и дека внимава на исхраната.

Останати вести од Радио Милева