Радио Милева

Ова никој не го знаеше: Овој пејач е татко на учесничката на „Ѕвездите на Гранд“

Ова никој не го знаеше: Овој пејач е татко на учесничката на „Ѕвездите на Гранд“
фото: принтскрин/јутуб

Кога пејачката Марина Паниќ се појави на сцената на „Ѕвездите на Гранд“ сите беа воодушевени од нејзината појава, но никој не знаеше еден податок за неа.

Имено, никој од членовите на жирито не знаеше дека таа е ќерка на пејачот Драган Крстиќ Црни.

фото: принтскрин/јутуб

Таа не доби доволно гласа и испадната од музичкото шоу.

Музичарот Драган Стојковиќ Босанац сакаше на Марина да и пружи шанса да се покаже во бараж, но жирито беше донело одлука дека за ова кандидатка е завршно натпреварувњето.

Останати вести од Радио Милева