Радио Милева

Ова никој не го очекуваше од неа: Лепа Брена се возеше во градски превоз (фото)

Ова никој не го очекуваше од неа: Лепа Брена се возеше во градски превоз (фото)
фото: принтскрин/инстаграм

Лепа Брена со својот сопруга Боба Живојиновиќ моментално се наоѓа во Мадрид од каде што ги известува своите фанови за нејзините активности.

Прво, таа објави фотографија дека била на вечера со сопругот, мајката на Филип Живојиновиќ и нејзиниот сопруг.

Меѓутоа со една фотографија, Брена направи хаос на социјалните мрежи. Имено, пејачката објави фотографија како се вози во градски превоз во Мадрид, а со тоа покажа како е скромна и едноставна.

фото: принтскрин/инстаграм/телеграф

Исто така, Брена објави дека ќе оди на свадба со нејзиниот сопруг, а на „Инстаграм“ објави фотографија и покажа како таа и Боба се стилизирани за истата.

 

View this post on Instagram

 

Happy birthday Jon Cirjak🍷❤️💋

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

Останати вести од Радио Милева