Радио Милева

Ова не се очекуваше од неа: Нина Бадриќ се соблече и позираше во када (фото)

Ова не се очекуваше од неа: Нина Бадриќ се соблече и позираше во када (фото)
foto: prinstscreen/instagram/badric

Хрватската пејачка Нина Бадриќ важи за една од најдобрите пејачки во регионот и жена која секогаш има стил.

Бадриќ секогаш знае да се облече во модни комбинации кои одлично и одговараат на нејзината фигура.

Многу ретко може да ја видиме во некое провокативно издание, а кога ќе го направи тоа, го прави со стил.

foto: pritnscreen/instagram/ninabadric

Овој пат, Нина ги изненади своите фанови кога на социјалните мрежи објави фотографија на која носи само кожни панталони.

На горниот дел од телото, пејачката е гола,а голите гради ги покри со рацете.

foto: Printscreen/instagram/pressonline

Нејзините фанови не престанаа да коментираат и да го пофалат нејзиниот изглед.

Останати вести од Радио Милева