Радио Милева

Ова не личи на неа: Карлеуша се појави со демоде изглед во „Ѕвездите на Гранд“ – како исфрлена од 90-тите (фото)

Ова не личи на неа: Карлеуша се појави со демоде изглед во „Ѕвездите на Гранд“ – како исфрлена од 90-тите (фото)
фото:инсатграм/јеленакарлеуша

Јелена Карлеуша се појави на снимањето на новата емисија од „Ѕвездите на Гранд“ во краток фустан код кој за малку не и се виде долната облека.

Како и досега, сакаше да привлече внимание, па освен провокативниот фустан имаше и мрежасти хулахопки и бели чизми, додека на очите сина сенка.

фото:јеленакарлеуша/инсатграм

Овој пат, пејачката не била расположена да зборува со новинарите, па од автомобилот директно се упатила кон студиото.

Но, она што може да се забележи на прв поглед, е дека на Јелена не и бил денот кога е во прашање модниот избор, бидејќи фустанчето изгледа како од 90-тите, односно комплетниот изглед.

фото:јеленакарлеуша/инсатграм

Оваа комбинација не само што ја искритукуваа медиумите во Србија, туку и некои од нејзините следбеници на социјалните мрежи.

Останати вести од Радио Милева