Радио Милева

„Ова ги минува сите граници“: Дара Бубамара ги „истури“ голите гради на Инстаграм! (фото 18 +)

„Ова ги минува сите граници“: Дара Бубамара ги „истури“ голите гради на Инстаграм! (фото 18 +)
фото:инсатграм/дарабубамара

Дара Бубамара (43) честопати игра опасно при уредување и корекција на нејзините фотографии, па не ретко знае да ги изненади следбениците на социјалните мрежи со голи фотографии и жешки секс видеа.

Овој пат, Дара повторно беше фотографирана во провокативно издание на море, а иако фотографијата беше очигледно обработена, еден дета детаљ го пропушти или намерно го остави да интригира. Таа позира во транспарентен фустан од кој се гледаат бујните голи гради.

фото:инсатграм/дарабубамара

Она што не требаше да се види е јасно видливо, што предизвика бројни коментари.

„О, Радо, да бев келнер на тоа место, ќе морав да ти побарам да те полијам со нешто, па и отказ да добијам“, „Гледаш, ти си срам, пропадната естрада“, „Дали си без градник? Топ си “,„ Ајде, ова го надминува секое ниво… Има дете. Подобро исфрли гола слика и чао“,„ Даро, претера сега “,„ Добри јаболка “,„ Знаеш дека уживаш “,„ Срамно многу, што тоа дете ќе научи од таков родител? „ Можеше да се сликаше и без мрежа и така изгледаш како крава, јадна и мизерна“ се само некои од острите коменатри.

На Дара пак баш и е гајле и вели:

фото:инсатграм/дарабубамара

-Живеам сега и не се грижам многу! –порачува пејачката.

Останати вести од Радио Милева