Радио Милева

Ова е вистината: Игор Којиќ стави крај на шпекулациите дека се разведува од Северина

Ова е вистината: Игор Којиќ стави крај на шпекулациите дека се разведува од Северина
фото: ата имагес

Деновиве постојано кружат гласини дека Северина и Игор Којиќ не се во најдобри односи и дека наводно се разведуваат.

Приказните започнаа дека се разделиле затоа што Игор сакал да живее со сопругата и родителите под ист кров, а тоа не и одговарало на пејачката.

Шпекулациите уште повеќе се зголемија кога Северина на „Инстаграм“ го отследи својот сопруг кој беше единствен кој го следеше.

По овие приказни, се огласи Игор и на својот „Инстаграм“ ја откри вистината за неговиот однос со Севе.

Имено, тој објави фотографија на кој ја бакнува пејачката во образ, па напиша:

„Љубов која не се мери со следење и лајкови. Мој ангел, најубава душа и најдобра мајка на светот“ напиша Игор во описот на фотографијата.

фото: Инстаграм

Останати вести од Радио Милева