Радио Милева
Згодно момче

Ова е синот на Зорица Брунцлик од првиот брак: Ретко се појавува во јавност и еве како изгледа (фото)

Ова е синот на Зорица Брунцлик од првиот брак: Ретко се појавува во јавност и еве како изгледа (фото)
фото:зорица брунцлик/инстаграм принтскрин

Синот на Зорица Брунцлик ретко се појавува во јавноста, а во една прилика сподели заедничка фотографија со неговата мајка на социјалните мрежи.

Пејачката Зорица Брунцлик е мајка на четири деца – има три ќерки Марија, Милјана и Злата и само еден син Ѓорѓе.

Пејачката од првиот брак со хармоникашот Зоран Тутиќ го доби синот, кого ретко го гледаме во јавност.

Ѓорѓе не е експониран во медиумите како неговата полусестра Злата, а во една прилика сподели заедничка фотографија со неговата мајка на својот Инстаграм профил и еве како изгледа:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Djordje Tutic (@djordje_tutic)

Останати вести од Радио Милева