Радио Милева

„Ова е само почеток“: Момчето на Кајли Џенер и приреди роденденско изненадување какво нема ни во бајките (видео)

„Ова е само почеток“: Момчето на Кајли Џенер и приреди роденденско изненадување какво нема ни во бајките (видео)
фото:инстаграм

Најмладата милијардерка во светот, Кајли Џенер, се пофали со пред-роденденското изненадување што го добила од нејзиното момче, раперот Тревис Скот.

Тревис буквално ја затрупал куќата со цвеќиња, а на социјалните медиуми, Кајли објави видео од кое се движи на ливчиња од црвени рози кои беа насекаде, така што подот е невидлив.

Кајли не можеше да го сокрие своето воодушевување, но ниту неговата ќерка Сторми, која играше, а и тој го сподели видеото од романтично изненадување кое ги воодушеви сите.

– Мојата куќа е покриена со рози! Тревис, сè уште не ми е роденден! О боже мој! Кајли напиша во описот на видеото.
– Среќен роденден. Ова е само почеток. Те сакам! – се вели во честитката од Тревис.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

„Слатко“, „Тој човек те сака“, „Пре-романтичен“… се некои од коментарите, а Кајли ќе наполни 22 години на 10-ти август.

Останати вести од Радио Милева