Радио Милева

Ова е првото момче на Милица Тодоровиќ – беа заедно четири години (фото)

Ова е првото момче на Милица Тодоровиќ – беа заедно четири години (фото)
фото:инстаграм/милица тодоровиќ

Милица Тодоровиќ е во центарот на вниманието откако раскина со долгогодишниот партнер Милош Пауновиќ.

Многумина помислуваа дека има хармоничен љубовен живот, но малкумина знаат дека таа на почетокот од својата кариера се забавуваше со својот колега од „Ѕвездите на Гранд“.

Милица беше во врска со Ненад Јовановиќ помеѓу 2005 и 2009 година. Бидејќи љубовта се распадна, се прочу дека на пејачката не и годи кога го препознаваат само како нејзино прво момче.

фото:јутјуб/принтскрин

“Момчето има успешна кариера. Тој сега има прекрасно бебе. Му честитав за раѓањето на детето, сега има три, четири години”, рече пејачката во една прилика.

Останати вести од Радио Милева