Радио Милева

Ова е новата девојка на Бруклин Бекам, синот на Викторија и Дејвид

Ова е новата девојка на Бруклин Бекам, синот на Викторија и Дејвид

Семејството Бекамови живее мирен и хармоничен живот, но секогаш се под будното око на јавноста.

Најстариот син Вруклин има нова девојка за која многумина тврдат дека е иста Викторија.

Нјезиното име е Храна Крос, има 21 година и е модел. Бруклиун веќе ја запознал својата нова девојка со своите родители.

 

View this post on Instagram

 

🧡

A post shared by Hana (@hancross) on

На модната ревија која Дејвид ја организираше се појави и Хана во друштво на целото семејство.