Радио Милева

Ова досега се нема случено: Учесничка во „Ѕвездите на Гранд“ се појави боса на сцената

Ова досега се нема случено: Учесничка во „Ѕвездите на Гранд“ се појави боса на сцената
фото: принтскрин/јутуб

Младата кандидатка доживеа пех на сцената.

Јулија Михајловиќ (16) од Белград штом се појави на сцената на Гранд остана без еден чевел.

Меѓутоа, тоа ни најмалку не и пречеше, го соблече и другиот, па го распамети жирито со својот глас.

фото: принтскрин/јутуб

Ваков пех досега се нема случено на сцената на „Гранд“, а начинот на кој се снајде кандидатката се допадна на публиката која ја награди со силен аплауз.

Останати вести од Радио Милева