Радио Милева

Ова бебенце за само неколку часа го освои светот – еве која позната личност му е мајка

Ова бебенце за само неколку часа го освои светот – еве која позната личност му е мајка

Луѓето се навистина чудни! Пред само неколку недели можеа за бебе да кажат дека не е убаво, а пак сега го прогласија за најубавото на свет.

Најмалата сестра од семејството Кардашијан, продолжува да објавува интимни фотографии на социјалните мрежи, од нејзината ќерка Тру.

Имено, Клои Кардашијан на својот Инстаграм профил објави фотографија од својата 3-месечна ќерка, која ги разнежни сите свои обожаватели.

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Најголемо внимание привлекуваат преубавите очи на малата Тру, кое не ги остави рамнодушни фановите на нејзината мајка:

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

„Погледни ги тие очи!“, „Не престанувај да ја покажуваш својата преубава ќерка. Таа е кукла!“, „ Колку преубаво бебе! И тие очи! Прекрасно!“