Радио Милева
згодни риби во бикини издание

Oтворена сезоната на бикини: Која позната дама изгледа најзгодно?

Oтворена сезоната на бикини: Која позната дама изгледа најзгодно?
фото: Драган Мујан/нова.рс/е сток/ часлав вукојиќиќ

Започна летната сезона, а на Инстаграм профилите на познатите дами може да се видат фотографии во бикини во кои ја покажуваат својата витка линија и уживаат во толите денови.

Северина Којиќ

Пејачката Северина ужива на Малдивите, а отаму речиси секојдневно ги чести фановите со фотографии од плажа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Јелена Карлеуша

Карлеуша поради работни обврски моментално ужива во Белград, но тоа не ја спречи да се соблече во бикини и да ужива во базенот на нејзината вила на Бежаниска коса.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Наташа Беквалац

Беквалац неодамна одмараше во Египет, а отаму ги почести фанови со неколку фотографии во бикини во кои ги покажа своите облини.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva)

Милица Павловиќ

„Секси сењорита“ изминатите денови уживаше во Црна Гора од каде што позираше во бикини, а според пишувањата на медиумите таа уживала во друштво на нејзиното момче Николас Савељиќ.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica)

Каја Остојиќ

Каја редовно тренира и води грижа за својот изглед, а на социјалните мрежи често ја покажува својата витка линија.

Таа моментално ужива во Хрватска од каде што позираше во бикини, а со нејзиното згодно тело и оваа година ќе биде конкуренција на многу нејзини колешки.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K A Y A (@kaya_ostojic)

Која позната дама изгледа најзгодно во бикини?

Останати вести од Радио Милева