Радио Милева

Откако синот на Марина Туцаковиќ ја прозва Цеца и ја нарече „воен профитер“, се огласи Марина и го даде својот коментар

Откако синот на Марина Туцаковиќ ја прозва Цеца и ја нарече „воен профитер“, се огласи Марина и го даде својот коментар
фото: принтскрин/пинкови ѕвезди

Откако синот на Марина Туцаковиќ, Милан Лака Радуловиќ, ја прозва пејачката Цеца Ражнатовиќ и ја нарече воен профитер сите беа изненадени, особено затоа што се знае дека Цеца и Марина се блиски соработници и пријателки

Туцаковиќ на Цеца и напиша многу од најголемите хитови. Затоа, беше уште изненадувачки што нејзиниот син беше тој што лошо зборуваше за пејачката.

По прозивките, се огласи и Марина.

„Никогаш не би повредила никого, особено не Цеца“, рече таа за „Објектив“, нагласувајќи дека нејзиниот син треба да има коментар за целата оваа ситуација.

„Никогаш не би го сторила тоа, тоа е грдо и тажно за мене“, заклучи Марина.

Останати вести од Радио Милева