Радио Милева

Откако се појавија написите дека Ана Севиќ е бремена, пејачката го покажа стомакот (фото)

Откако се појавија написите дека Ана Севиќ е бремена, пејачката го покажа стомакот (фото)

По разводот со Дарко Лазиќ, Ана Севиќ ужива во љубовната романса со новото момче.

Последниот период во медиумите се појавија вести дека наводно Ана ја виделе во Котор каде што купува тест за бременост и наводно е пејачката е бремена.

Сега Ана на својот „Инстаграм“ објави фоторафија во бикини и ги воодушеви фановите.

Севиќ го покажа стомакот, а во описот напиша:

„Драго лето…те сакам“.

 

View this post on Instagram

 

Dear summer.. I ❤️ you

A post shared by ANA SEVIC OFFICIAL (@anasevicofficial) on

Дали навистина Севиќ е бремена останува да видиме.

За потсетување, нејзиниот поранешен сопруг Дарко Лазиќ неодамна го доби синот со Марина Гагиќ.