Радио Милева
без комплекси

Oткако Сања Тодоровиќ доби негативни критики за изгледот и вишокот на килограми во „Ѕвездите на Гранд“, сега позираше во разголено издание

Oткако Сања Тодоровиќ доби негативни критики за изгледот и вишокот на килограми во „Ѕвездите на Гранд“, сега позираше во разголено издание
фото: Бојан Петрушевски/ creativephotographymk

Сања Тодоровиќ јавноста ја познава по нејзиното учество во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“.

Посебно внимание привлече во некоја од претходните емисии кога со нејзиното последно претставување наиде на негативни коментари за нејзиниот изглед.

Имено, Сања отпеја одлично и ги освои сите шест гласови и доби пофалби за пеењето, но лоши коментари за вишокот на килограми.

Ѓорѓе Давид и порача дека е недопустливо да изгледа така за своите години.

– Недозволиво е да изгледате вака на само 23 години. Сè уште треба да работите на пеење, не сте доволно добри за да си го дозволите тој изглед. Ве молам, погрижете се, јас сум твој навивач – изјави Давид.

Тодоровиќ сега позираше во разголно издание односно на социјалните мрежи таа објави фотографии на кои е во разголено издание.

фото: Бојан Петрушевски/ creativephotographymk

Овој пат во фокус се нејзините разголени нозе и без комплекси покажа како изгледа со вишокот на килограми.

фото: Бојан Петрушевски/ creativephotographymk

Дали Сања ги послуша советите на жирито од „Ѕвездите на Гранд“ и ќе поработи на својот физички изглед, но и како се претстави во новиот круг останува да видиме.

Останати вести од Радио Милева