Радио Милева

Откако Ражнатовиќ се пофалија со луксузниот спа центар во домот, сега Цеца ја покажа својата спална соба од соништата (фото)

Откако Ражнатовиќ се пофалија со луксузниот спа центар во домот, сега Цеца ја покажа својата спална соба од соништата (фото)
фото:инсатграм/цеца

Српската фолк пејачка Цеца Ражантовиќ и нејзиното семејство, секогаш се интересни за јавноста, особено кога им се случува нешто на приватен план.

Деновиве го славеа роденденот на Анастасија, се подготвуваат за свадбата на Вељко и Богдана, а пак Цеца се пофали со новиот спа-центар во нивната вила на Дедиње.

Вељко беше првиот кој го покажа базенот , а пак Анастасија долови некој момент плус од најзабавниот дел во нивниот дом каде сега пријателите сакаат се почесто да ги посетуваат.

Спа-ценатр навистина изгледа како во луксузен хотел, но уште едно место кое изгледа како во кралска палата, е спалната соба на Цеца.

Имено, пејачката на својот Инсатграм сподели фотографија од нејзиниот интимен прстор во домот, од кој се гледа дека се внимавало на секој детаљ.

Но, она што е најзабележително е тоа што Цеца има слика од себе на ѕидот веднаш над креветот. Ова е прват популарната пејачка да го покаже овој дел од домот, одонсно местото кое е нејзиниот приватен рај.

фото:инсатграм/цеца