Радио Милева
автограм одзади

Откако лани осамна на сајт за возрасни, српската пејачка сега направи нов скандал (ФОТО)

Откако лани осамна на сајт за возрасни, српската пејачка сега направи нов скандал (ФОТО)

Сајси Ем-Си, контроверзна српска пејачка и раперка, постојано го свртува вниманието кон себе со некој шокантен потег. Таа имаше голем број на скандали, а еден од нив беше оној кога нејзиниот приватен клип се најде на интернет страницата за возрасни.
За неа и нејзиното видео се зборуваше наголемо, а потоа и самата рече дека тоа било направено од чиста зафрканција и забава по еден нејзин настап во клубот и дека нејзиниот прв професионален филм за возрасни допрва следи.

Сејси Ем-Си сега одново направи нешто неочекувано, кога на една обожавателка и се потпиша на интимниот дел од телото. Овој потег многумина изненади, особено откако таа го сподели на социјалните мрежи.
Погледнете ја Сиси како и дава автограм со потпис на  га*ето на една нејзина фан девојка.