Радио Милева
еротска естетика за сите сетила

Откако доби „рогови на тилот“, македонскиот топ модел го распосла сексапилот, па со „најголото од себе“ си направи видео портфолио! (ФОТО+ВИДЕО)

Откако доби „рогови на тилот“, македонскиот топ модел го распосла сексапилот, па со „најголото од себе“ си направи видео портфолио! (ФОТО+ВИДЕО)

Згодната прилепчанка која важеше за еден од најдобрите и најбарани  македонски манекенки и топ модели, своевремено реши да си стави „рогови“… и тоа одзади, на тилот. Поточно на задната страна од вратот, каде Викторија Луческа си ставила мала тетоважа на хотроскопскиот знак: БИК! А, самата не е е бик во хороскоп! Барем така и пишува во профилот на Фејсбук!

Ама затоа можеби има некој што е… Некој што многу и значи, некого, кого таа најверојатно многу го сака… А и тој некој,  сакал – нејќел, ќе си го гледа својот хороскопски знак, секогаш кога ќе и пријде на манекенката… Одзади, се разбира!

Викторија Луческа  последно ја паметиме дека работеше како модел во Турција, а преку турската модна агенција и во Италија, па затоа реши да си направи модно Си-Ви! И тоа видео портфолио!

Во едноминутното видео таа го покажува сиот свој сексапил, а истотот е проткаено со секвенци од спотовите на одредени пејачи во чии видеа учествувала, најпровокативните  фотографии од нејзините фотосесии, или секвенци од некои модни видео едиторијали кои ги снимала… Се’ на се’, во своето видео Си-Ви, Лучето го нуди најдоброто и „најголото од себе“, зашто ниту едно видео портфолио не те продава ако си закопчана до грло! Напротив! Бараат да си сосема раскопчана… Од пазуви до глуждови!

Таа тоа го знае, како и тие што го извлекле најубавото од неа, па го спакувале во еден вид нeјзина видео лична карта!

Згодната прилепчанка очигледно добро се сетила… Затоа уживајте во нејзината  едноминутна, еротска естетика за сите сетила!

Останати вести од Радио Милева