Радио Милева
се за љубов

„Ослабев 10 килограми поради интимни односи со Ѓани“: Сопругата на пејачот вели дека е „напорен“, а еве како тој реагира

„Ослабев 10 килограми поради интимни односи со Ѓани“: Сопругата на пејачот вели дека е „напорен“, а еве како тој реагира
фото: рајко ристиќ/рас србија

Слаѓа Трајковиќ, како што вели, успеала да се „смири“ последната година со тоа што многу често имала интимни односи со нејзиниот сопруг Ѓани.

Некои луѓе едноставно знаат како да спојат убаво и корисно.

– Никогаш во животот не сум јадел повеќе. Јадам сè што има на дневното мени, односно сè што подготвувам. Што јадат децата, јадам и јас. Во нашата куќа нема здрава храна – вели Слаѓа за „Глас јавности“, па објаснува:

– Иако, морам да признаам дека многу се движам и дека сум активна, па можеби сум понапната отколку што изгубив тежина. Последната година oслабев околу десетина – вели сопругата на фолкерот.

фото: рас србија

– Тука, Ѓани додава дека интимните врски прават чуда. Ме троши многу. Тој е напорен и наметлив. Тој многу бара. Значи, само водење љубов и ништо повеќе – рече Слаѓа.

Потоа, во телефонскиот разговор се јавил и Ѓани кој објаснил во свој стил.

-Контактирајте ме за диета.  За мене тоа се само односи и ништо повеќе. Дали е така, жено моја? Па, за мене, сопругата е најубава и најзгодна, нема ништо без Слаѓа – заклучува пејачот.

 

Останати вести од Радио Милева