Радио Милева

Ослабе 50 килограми, но не е задоволен: Синот на Лепа Брена откри што планира да направи со својот изглед

Ослабе 50 килограми, но не е задоволен: Синот на Лепа Брена откри што планира да направи со својот изглед

Најмалиот син на Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ ослабе 50 килограми, но се уште не е задоволен со својот изглед.

Најмладиот Живојиновиќ редовно тренира и се грижи за својот изглед:

„Не одредив точно уште колку килограми треба да ослабнам,  но најмногу 10. Важно ми е да се затегнам и мускулите да добијат форма. Откако ослабев 50 килограми добивам само комплементи, но гледам дека може и подобро, вели Живојиновиќ и додава:

 

View this post on Instagram

 

❤️

A post shared by Viktor Ernest Zivojinovic (@viktorernest) on

„Никој не ме прашува за килограмите, ниту ми велат дека треба да ослабнам, само ми делат комплементи“, вели Виктор.