Радио Милева
афера или маркетинг?

Осамнаа голи фотографии во јавноста на Кендал Џенер (ФОТО 18+)

Осамнаа голи фотографии во јавноста на Кендал Џенер (ФОТО 18+)

Планетарно популарната убавица Кендал Џенер осамна во сите странски медиуми кога нејзините фотографии се појавија на Интернет на кои таа е сосема гола.

Кендал неодамна целосно гола  му позираше на познат фотограф кој сакаше да ги објави фотографиите во во новата книга. Сепак, нивниот план беше осуетен.

Странските медиуми пишуваат дека телефонот на Џенер бил украден, така што хакерите ги пуштиле сите слики во јавноста. Од друга страна, некои шпекулираат дека нејзиното поранешно момче го сторило тоа, а терти пак тврдат дека тоа би можело да биде нејзин маркетиншки трик.

Инаку манекенката од семејството Кардашијан  сега ја поврзуваат со НБА ѕвездата, играчот на Филаделфија, Бен Симонс.