Радио Милева
прво од корист, па од задоволство...

Осамнаа експлицитни снимки на учесник во „Парови“: Се секса со 25 години постара жена (ФОТО 18+)

Осамнаа експлицитни снимки на учесник во „Парови“: Се секса со 25 години постара жена (ФОТО 18+)

Рамел Арифи (28), учесникот во осмата сезона на реалното шоу „Парови“ го  крие бурното минато, а екипата на српски „Ало!“ дојде до неговото порно видео со својата 25-години постара сопруга.

Иако Рамел во неколку наврати истакна дека е во брак исклучиво заради добивање на неговите швајцарски документи, порно видеото до кое дојдовме покажува дека тој и неговата сопруга се и тоа како интимно активни.


Имено, на спотот каде што и двајцата се голи Рамел и неговата постара сопруга имаат секс, а учесникот во „Парови“ ја користи можноста да се насмее и да и се исплази на камерата додека го снимал нивниот интимен однос. Секс клипот завршува со тоа што Амел одблизу го снина нејзиниот полов орган, а потоа повторно имаат секс.

Нема сомнение дека појавувањето на приватното видео ќе го забрза разводот што го најавува уште од почетокот на реалното шоу, а  хаос ќе настане кога Арифи ќе дознае дека неговата порно снимка ја здогледала светлината на денот.

„Сè уште сум оженет на хартија, но со сопругата не живееме заедно. Се венчав од полза, најпрво тоа беше заради документи, затоа што таа живее во Швајцарија, а потоа тие контакти прераснаа во нешто повеќе. Ме привлече со почитта што ми ја покажа и со нејзината љубезност“ – објасни неодамна Арифи.

Останати вести од Радио Милева