Радио Милева
порно или лажна тревога?

Осамна видео за возрасни на Сандра – Африка: Таа е или не е, бемката меѓу гради е доказ?! (ФОТО)

Осамна видео за возрасни на Сандра – Африка: Таа е или не е, бемката меѓу гради е доказ?! (ФОТО)

Порно снимка со Сандра Африка  протекла во јавноста, а на видеото наводно се гледа атрактивна бринета како се допира по интимните делови на голото тело додека  се снима за некого.

Инаку, секс-снимката е направена во спалната соба и пејачката наводно лежела на креветот. Покрај тоа што ги гали градите, таа оди и чекор подалеку, допирајќи ги нејзините интимни делови, за на крајот да доживее  оргазам. Видеото, наводно, покажува дека таа не се фотографирала за себе, туку дека некому овој еротски клип му бил наменет.

“Не сум јас на видеото. Девојката воопшто не  личи на мене. Друга е… Се гледа по сите детали дека не сум јас. Само слеп и будала може да каже дека сум јас. Освен тоа јас имам бемка меѓу  градите и имам тетоважи по  рацете, па дури и да сакам да се снимам, не можам“ – рече пејачката.


Нејзиното поранешно момче и менаџер, Александар Московљевиќ Микш, исто така тврди дека девојката на видеото не е Сандра, туку некоја друга.

„Знам и за тој клип, го видов и јас. Веднаш ќе ви кажам дека не е Сандра, туку некоја друга девојка која дури и не личи на Африка”, ја бранеше Микш својата поранешна.

Останати вести од Радио Милева