Радио Милева
Како друга девојка

Осамна фотографија од минатото: И Бојана Родиќ како сестра си Богдана изледала сесома поразлично пред естетските корекции (фото)

Осамна фотографија од минатото: И Бојана Родиќ како сестра си Богдана изледала сесома поразлично пред естетските корекции (фото)
фото:бојана родиќ/инстаграм принтскрин

Медиумите слушнаа за Бојана Родиќ кога нејзината сестра Богдана се омажи за Вељко Ражнатовиќ, а потоа таа започна врска со Мирко Шијан, синот на пејачката Гоца Божиновска, и со тоа стана дел од српскиот џет-сет.

Секој пост на Бојана Родиќ на социјалните мрежи секогаш крева прашина, така е и случајот со нејзиното последно рекламирање.

Бојана на својот Инстаграм профил објави спомени од минатото, а на тие фотографии не изгледа како денес.

Бојана објави фотографии од пред 7 години на кои позира со својата пријателка, а во споредба со како изгледа денес може да се види дека претрпела трансформација.

фото:бојана родиќ/инстаграм принтскрин

Да потсетиме, Бојана Родиќ е бремена од синот на пејачката Гоца Божиновска. Тие пред неколку месеци објавија дека очекуваат момче.

Останати вести од Радио Милева