Радио Милева
топлес танц на ријалити ѕвездата

Осамна експлицитна снимка: Ана Кораќ изведува стриптиз, па танцува гола (ВИДЕО 18+)

Осамна експлицитна снимка: Ана Кораќ изведува стриптиз, па танцува гола (ВИДЕО 18+)

Експлицитно видео на Ана Кораќ осамна на Твитер, на коe таа танцува гола, откако претходно изведува стриптиз.

Учесничката во неколку реални шоуа, која во моментов во „Задруга 2“ е во љубов со Давид Драгојевиќ, откако претходно му ја растури долгата врска со Александра Суботиќ, снимана е топлес во стан од друга жена која се смее додека ја снима, а Кораќ во еден момент го соблекува и шорцот од себе.

Ана танцува на песната на нејзиниот поранешна цимерка од реланите шоуа, а кога ги соблекува и шорцевите, останува само по минијатурни, црни танга гаќички, додека нејзините гради се цело време голи.

Како изгледа „жешкиот стриптиз и топлес танц“ на „ријалити ѕвездата“, погледнете подолу:

Останати вести од Радио Милева