Радио Милева

Опиша во детaли: Сексуална работничка открива дека Кристијано Роналдо бил „зајак“ во кревет

Опиша во детaли: Сексуална работничка открива дека Кристијано Роналдо бил „зајак“ во кревет
фото:инсатграм/принтскрин/мн пресс

Добро познатата бразилска ТВ презентерка, поранешна Мис Бум Бум и поранешна елитна сексуална работничка Андреса Ура, откри во својата автобиографија „Умрев да живеам“ каков бил сексот со заводникот Кристијано Роналдо.

Друштвото на оваа девојка може да си го дозволат само оние со длабоки џебови, а фудбалската легенда е секако една од нив.

 

View this post on Instagram

 

Get some Vitamin D ☀️

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Таа беше една од најбараните секс-работнички во Бразил и самата призна дека до 27-годишна возраст спиела со „можеби повеќе од илјада мажи“.

Поради нејзината популарност, Роналдо ја забележа и неа, а на него му ја препорачале двајца фудбалери кои претходно ги користеле нејзините услуги.

 

View this post on Instagram

 

Фанатка @cristiano Андреаса Урах🌞 👨‍💻 Ждём ваше фото в Директ ❤️ Ставьте лайки 👆🏻 Не забывайте подписываться 👉🏻@futbollbabes 👈🏻 🌄 Отмечайте нас на фото 🍒 На счёт рекламы писать в Директ 👤 Хэштэг страницы #futbollbabes • • • • • • • • • • • • • • • •.• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • @futbollbabes @futbollbabes @futbollbabes • • #football #ucl #championsleague #girls #hotgirls #hotgirl #ass #footballgirls #girl #ligachampions #девушки #попа #попакакорех #футбольныеняши #футбол #секс #жопа #жопастенькая #сиски #bigass #фитнес #фитнесмодель #модель #девушка #spartak #фитнесмодель #попка #cristianoronaldo #andreasaurah #cr7

A post shared by 🍒Футбольные Няшки | Футбол ⚽️ (@futbollbabes) on

„Ми се јави и ме праша дали навистина имам најдобар задник во Бразил“, напиша Андреса, откривајќи детали за сексот со Португалецот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🍒Футбольные Няшки | Футбол ⚽️ (@futbollbabes) on

“Додека бев во лифтот на неговиот хотел, моето срце брзо ме чукаше затоа што знаев дека секундите ме одвојуваат од средбата на Роналдо. Кога се отвори вратата од неговата соба, тој ме поздрави со насмевка и ме покани внатре. Накратко разговаравме за тоа што ќе правиме. “И тогаш тој само ме грабна. Имавме груб и див секс, не можев да верувам дека е така. Роналдо е многу агресивен во кревет. Сè заврши прилично брзо”, се вели во книгата.

Останати вести од Радио Милева