Радио Милева

Опасно жешко: Ања Ветерова го поткрена долниот дел од бикинито за да покаже крупен кадар од потемнетите препони (фото)

Опасно жешко: Ања Ветерова го поткрена долниот дел од бикинито за да покаже крупен кадар од потемнетите препони (фото)
фото:ања ветерова/инстаграм/принтскрин

Младата пејачка Ања Ветерова е на семеен одмор во Хрватска, а профилот на Инстаграм секогдневно го полни со фотографии од Јадранот.

Во една од објавите пишува дека е изгубена во убавините на Хрватска, а од местото каде се наоѓа е вистински летен рај.

 

View this post on Instagram

 

lost in the beauty of this country??

A post shared by ANIA? (@anjaveterova) on

Фотографиите во бикини се секако неизбежни, па Ања поизираше на брегот, покрај вода, покрај убавата викендица…

Следеа пози и низ градот кои ги нарави нејзиниот брат.

 

View this post on Instagram

 

When your lil brother takes the best photos

A post shared by ANIA? (@anjaveterova) on

Но оние од плажа додека се сончаше беа уловени со нејзино око во жежок крупен кадар во потемнетите препони.

 

View this post on Instagram

 

ur favorite bikini pics?

A post shared by ANIA? (@anjaveterova) on

Ја поткрена врвката од одлниот дел на костимот за капење, за да се долови подобро.

фото:ања ветерова/принтскрин/инстаграм

Летната галерија на Ања изобилува со фотографии од прекрасниот Јадран, но ова беше нјврелата.

Останати вести од Радио Милева