Радио Милева

Опасно за око: Накова се надмина во провокација – од понуденото на мажите не им е лесно (фото)

Опасно за око: Накова се надмина во провокација – од понуденото на мажите не им е лесно (фото)

Уште од првата половина на ова лето 2018-то, македонскиот модел Александра Накова беше на плажа покрај море каде со тело во топ форма ја стартуваше својата летна фотосесија во костими за капење.

Првин  друштво и правеше нејзината пријателка Мелита, а пак сега дојде време Накова целиот фокус да го насочи на себе.

За таа цел ги избра најпровокативните костими за капење кои и стојат бомбастично.

Свесна за атрибутите кои ги поседува, Александра не само што знае да застане во провокативна поза, туку е доста умешна и со кадарот кога си прави селфи.

Ама, ништо помалку жешки се и оние фотографии каде фотографот е некој друг, зошто едноставно тој сексапил ништо не може да го заобиколи.

Многу објаснување во детали и не е потребно, она што се гледа е опасно за око.

фото:инстаграм