Радио Милева

Опасно издание: Ана Николиќ со стајлингот ги воодушеви сите – социјалните мрежи горат од кометари (фото)

Опасно издание: Ана Николиќ со стајлингот ги воодушеви сите – социјалните мрежи горат од кометари (фото)
фото:ана николиќ/инсатаграм

Пејачката Ана Николиќ не престанува да изненадува со нејзините секојдневни трансформации во последно време. Неодамна, покрај тоа што драстично изгуби тежина, таа ја смени и фризурата.

Имено, Николиќ има кратка фризура, а овој пат на својот профил на Инстаграм објави фотографии каде ја покажува својата витка фигура и извајано тело во црна комбинација која совршено и прилега.

– Ви посакувам убава недела, вашата Ана – напиша Николиќ, додека бројни позитивни коментари за нејзиниот изглед следеа еден по друг.

 

View this post on Instagram

 

Have a nice #sunday . . 🖤😎 #kisskiss vasa A. 💋

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

Откако со новиот изглед и албум и се врати на сцената, пејачката се труди да ја врати популарноста како од своите почетоци.

Останати вести од Радио Милева